Пріоритети діяльності Центру "KinesisLife"

Здоров'я пацієнта. Здоров'я людини - безцінне, тому в нашому Центрі додається максимум зусиль для його збереження і відновлення.

З Центром кінезітерапії Ви приречені бути здоровими і щасливими.

  • check-mark-1 Безпека і ефективність лікування. Наші Програми кінезітерапії хребта та суглобів ефективні для людей різного віку, будь-якого рівня фізичної підготовки, їх дієвість і безпека забезпечується індивідуальним підходом до пацієнта. Програма розробляється висококваліфікованими лікарями-кінезітерапевтами з урахуванням фізичного стану пацієнта та супутніх патологій. Одним із завдань лікаря є постійний контроль правильності виконання реабілітологами Програми лікування.
  • check-mark-1 Висока кваліфікація персоналу. У центрі працюють кандидати та доктора медичних наук. Створюються усі умови для підвищення кваліфікації лікарів і реабілітологів - вони щорічно проходять курси підвищення кваліфікації.
  • check-mark-1 Задоволення потреб пацієнтів. У Центрі створені максимально комфортні умови і довірлива атмосфера, а також зручний графік роботи, в т.ч. у вихідні і святкові дні, що враховує потреби пацієнтів.
    Центр надає медичну допомогу в слушний для пацієнта час (щодня з 9:00 до 21:00, у вихідні і святкові дні з 9:00 до 18:00). Попередній запис по телефону або через інтернет-сайт дозволяє врахувати побажання пацієнтів.
  • check-mark-1 Зцілення людей, а не фінансова винагорода. Для нас головне - отримання кінцевого результату - зцілення пацієнта, ми не прагнемо заробляти гроші на чужому горі і показником результативності Центру є максимальна кількість вдячних пацієнтів.
  • У зв'язку з цим ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а також ефективну систему скидок, що дозволяє задовольнити бажання і врахувати матеріальні можливості пацієнтів.