Робочий час
  • clock Пн — Пт 08:00 – 22:00
    Сб – Нд 09:00 – 18:00
Контактна інформація
Запитайте експертів

Головні болі

Головний біль знайомий кожній людині, незалежно від віку статі. Коли “розколюється” голова, здається, що гірше за це відчуття немає нічого. Відомі безліч причин виникнення головного болю, і зовсім не багато хто знає, що однією з них є слабкість м’язів плечового поясу.

Адже не секрет, що сучасний спосіб життя змінився, і люди, у своїй більшості, мало рухаються, працюють на роботі за комп’ютером, проводять час перед телевізором чи сидячи за кермом автомобіля і т.д. Вивчивши не одну історію хвороби, можна дійти висновку, що не лише ноги годують серце, але і руки дають живлення голові. Якщо не задіювати в роботі плечовий пояс, не буде можливості створити достатній доступ кисню до головного мозку. Регулярні головні болі є приводом замислитися про проблему серйозно, а головне необхідно виявити причину виникнення болю.

Головні болі

Головні болі лікування традиційними методами

Звичним і самим елементарним рішенням для лікування головного болю і запаморочення є прийом ліків, назви яких можна перераховувати годинами. Їх рекламують з екранів телевізорів і на білбордах, вони лежать в сумочці кожної жінки і в кожній домашній аптечці. Якщо голова болить раз на півроку, то звичайно можна випити пігулку, щоб не терпіти біль. Але якщо болі стають регулярними і частими, то ніякі лікарські препарати вам не допоможуть. Постійне вживання їх може привести до розвитку порушення мозкової діяльності (енцефалопатії), а також до інсульту.

До речі, багато лікарів для лікування порушень кровообігу судинної системи шийного відділу використовують комір Шанцю. Але він, як і багато ортопедичних пристосувань, навряд чи допоможе, призводячи до атрофії м’язів шиї, що тільки посилює перебіг хвороби Боротися з виникненням хронічних головних болів і запаморочень, що з’являються внаслідок судинних порушень, треба за допомогою правильного руху.

Лікування головного болю в Центрі кінезітерапії

Виходячи з того, що медикаментозне лікування не забезпечує усунення причин захворювання, а в переважній більшості випадків тільки подавляє больові відчуття, то в якості основного методу лікування в нашому центрі застосовується немедикаментозний, безопераційний метод – метод кінезітерапії хребта та суглобів, що забезпечує повне усунення причин захворювання.

Метод кінезітерапії, полягає у виконанні правильних, безпечних вправ на багатофункціональних реабілітаційних тренажерах. При виконанні вправ за методикою, окрім м’язів, в роботу влючаются зв’язки і сухожилля, нервова система, серцево-судинна і дихальна система, органи травлення, ендокринна система. У організмі при цьому виробляються особливі речовини – ендорфіни, які мають знеболюючу дію. Впливаючи на м’язову систему, запускаються механізми саморегуляції в організмі.

Підібрана для пацієнта індивідуальна програма лікування за допомогою спеціальних тренажерів, допомагає задіювати необхідні для одужання м’язи. Правильне використання лікувальних декомпресійних вправ, розвантажує суглоби і хребет, одночасно покращуючи кровообіг і лімфовідтік в уражених хворобою зонах. В процесі лікування відновлюється еластичність мязів, їх скорочуваність та трофічна функція, а також поліпшується рухливість суглобів, відповідно – їх живлення. Далі запускаються механізми регенерації кісткової і хрящевої тканини, ліквідується запалення та больові відчуття, відновлюється рухливість.

Таким чином, лікування в Центрі дозволяє позбавитися від головного болю за допомогою виконання комплексу вправ під керівництвом індивідуального реабілітолога на спеціальних тренажерах. Вони, на відміну від звичайної гімнастики, за допомогою якої не можна повністю відновити кровообіг головного мозку, дають можливість задіювати окремі, найглибші, м’язові групи.

Завдякиефективній методиці і індивідуальному підходу у вас нормалізується артеріальний тиск, зникне хронічна напруга м’язів плечового поясу, повернеться повноцінний сон, зникнуть порушення вестибулярного апарату, а головне ви забудете про ліки!

Центр кінезітерапії також пропонує масаж, сауну і багато інших дієвих допоміжних методик, що у поєднанні з вашим бажанням повноцінно жити без болю,дадуть тільки позитивні результати!