Робочий час
  • clock Пн — Пт 08:00 – 22:00
    Сб – Нд 09:00 – 18:00
Контактна інформація
Запитайте експертів

Реабілітація після переломів, травм, ДТП

На превеликий жаль, травму може отримати навіть здорова людина. Тут немає обмежень за віком, статтю, родом діяльності, заробітною платою і т.д. це просто збіг обставин, який несподівано приходить у ваше життя перевертає його з ніг на голову. Травми бувають різної міри складності, про деякі забуваєш через пару місяців, років але, повірте, жодна них не проходить безслідно, несподівано агукнется вам серйозним ускладненням, яке ви підозрювати не могли.

Реабілітація після переломів, травм традиційними методами

Головний принцип реабілітації сучасної традиційної медицини – це стан спокою. Вам накладають гіпс, пов’язки, роблять витягнення, що вже через пару тижнів призводить до атрофії м’язів, відновити які дуже складно, а іноді і майже нереально. Після зняття рекомендують спокій. Що чекає людини після такого лікування? Правильно, інвалідність.

Адже головна особливість нашого організму в тому, що усі системи повинні активно, в повному об’ємі працювати. Інакше зменшується притік крові, і запускається процес дегенерації і атрофії м’язів. Тривале перебування після перелому або травми в гіпсовій пов’язці або інший вид фіксації є дуже шкідливим для м’яза. Тому, як тільки зняли гіпс, забудьте про спокій, потрібно відразу ж займатися реабілітацією, щоб відновити працездатність і повернутися до активного життя без болю і обмежень.

Реабілітація після переломів, травм, ДТП в Центрі кінезітерапії

Перше про що хочеться сказати, це те, що реабілітацію треба починати якомога раніше, з перших днів, як тільки це стало можливим, щоб не втратити ні хвилини дорогоцінного часу. Для прискорення відновлення функцій і живлення пошкодженої ділянки на сьогодні немає нічого ефективнішого чим рання реабілітація через рух з використанням методів кінезітерапії.

Метод кінезітерапії, полягає у виконанні правильних, безпечних вправ на багатофункціональних реабілітаційних тренажерах. При виконанні вправ за методикою, окрім м’язів, в роботу влючаются зв’язки і сухожилля, нервова система, серцево-судинна і дихальна система, органи травлення, ендокринна система. У організмі при цьому виробляються особливі речовини – ендорфіни, які мають знеболюючу дію. Впливаючи на м’язову систему, запускаються механізми саморегуляції в організмі.

Підібрана для пацієнта індивідуальна програма лікування за допомогою спеціальних тренажерів, допомагає задіювати необхідні для одужання м’язи. Правильне використання лікувальних декомпресійних вправ, розвантажує суглоби і хребет, одночасно покращуючи кровообіг і лімфовідтік в уражених хворобою зонах. В процесі лікування відновлюється еластичність мязів, їх скорочуваність та трофічна функція, а також поліпшується рухливість суглобів, відповідно – їх живлення.

Реабілітаційні програми, які використовуються в нашому центрі, значно прискорюють процес відновлення, оскільки розробляються строго індивідуально під кожен конкретний випадок і дають можливість локально підібраними вправами безпечно опрацьовувати окремі м’язи і зв’язки.

Таким чином, відновлення нормальної роботи м’язів призводить до поліпшення кровопостачання і лімфотоку, а це не лише прискорює загоєння тканин і знімає набряки, але і покращує обмінні процеси в кісткових тканинах, допомагає відновити зв’язки і хрящі. Програма реабілітації за порівняно короткий час дозволяє повернути рухливість і працездатність, зменшує період використання корсетів, бандажів і милиць. Різноманітність вправ дає можливість не лише провести відновлення, але і поліпшити фізичну форму в цілому.

Фахівці центру разом з вами досягають колосальних результатів в ранній реабілітації після переломів, травм і ДТП. Заняття проводяться індивідуально. Особлива увага приділяється тим пацієнтам, які не в змозі рухатися самостійно, і тими, кому традиційна медицина поставила діагноз “інвалідність”.

Наш Центр кінезітерапії здійснює реабілітацію після всіляких травм:

  • check-mark-1 Реабілітація після черепномозкових травм.
  • check-mark-1 Реабілітація і лікування больових синдромів після операцій на хребті.
  • check-mark-1 Реабілітація після переломів плечової кістки, стегнової кістки, кісток передпліччя і гомілки, кісток тазу і хребта, внутрішньосуглобових переломів.
  • check-mark-1 Реабілітація після КПХ(компресійних переломів хребта) різної міри тяжкості.
  • check-mark-1 Лікування підвивиха гомілковостопного суглоба.
  • check-mark-1 Профілактика контрактур, відновлення рухливості в суглобах, сили м’язів, складних координованих рухів.
  • check-mark-1 Реабілітація після спортивних травм.