Робочий час
  • clock Пн — Пт 08:00 – 22:00
    Сб – Нд 09:00 – 18:00
Контактна інформація
Запитайте експертів

Лікування артриту колінного і тазостегнового суглобів

Знос суглобового хряща, що покриває поверхню суглоба, і слідуючий за ним артрит є головною причиною інвалідності та обмеження діяльності в багатьох країнах світу. При артриті фізичні вправи можуть принести велику користь або великої шкоди, – залежно від того, як і чим ви займаєтеся.

Ми не можемо контролювати розвиток артриту. Проте вчені виявили існування гена, що відповідає за артрит колінних суглобів. Відомо також , що вальгусное ( Х -подібне ) і вірусне (0 – подібне ) викривлення колінних суглобів підвищують ймовірність розвитку даного захворювання. Сприяють цьому також певні види діяльності і перенесені травми. Ожиріння також може сприяти розвитку цієї недуги, оскільки надмірна вага накладає додаткове навантаження на коліна і стегна, прискорюючи розвиток артриту. До винаходу артроскопії хірурги видаляли меніск шляхом серйозної відкритої операції, що сприяло розвитку артриту і згодом вимагало операції з заміни колінного суглоба. Тепер у цих випадках використовують метод імплантації. Подібних операцій бажано уникати.

Лікування великих суглобів можливе

Звичайно, займатися разтяжкой потрібно, але при цьому розтягуються тільки м’язи. Для суглобів Ви повинні виконувати вправи, що вимагають повного діапазону руху. У нашому центрі для Вас лікарі подберут оптимальну індивідуальну програму занять у реабілітаційному залі, яка Вам допоможе уникнути оперативного втручання і Ви зможете собі повернути радість руху.

Лікування артриту колінного та тазостегнових суглобів

Лікування артриту великих суглобів в Центрі кінезітерапії