Робочий час
  • clock Пн — Пт 08:00 – 22:00
    Сб – Нд 09:00 – 18:00
Контактна інформація
Запитайте експертів

Лікування ліктя тенісиста

У вітчизняній медицині «ліктем тенісиста» називають зовнішній епікондиліт, а «ліктем гольфіста» – внутрішній. Епікондиліт дистрофічний процес в місцях прикріплення м’язів до надвиростка плечової кістки, що супроводжується реактивним запаленням сусідніх тканин.

Лікування тендиніта ліктя (“ліктя тенісиста”, “ліктя гольфіста”)

Тендиніт сухожиль, розташованих на зовнішній поверхні ліктьового суглоба, часто називають «ліктем тенісиста», тендиніт внутрішній – «ліктем гольфіста». Запалення може бути викликане постійним навантаженням (робота в саду, за комп’ютером або навіть касовим апаратом). Проблема виникає області, де сходяться кілька м’язів, що приводять пальці, кисті та передпліччя. До передньої групи м’язів (внутрішня частина руки) відносяться згинальні м’язи і м’язи-пронатори (повертають кінцівки всередину), які прикріплюються до внутрішньої сторони ліктя. Задньої (зовнішня м’язи-розгиначі пальців, передпліччя, а також м’язи супінатори).

Ці м’язи схильні до виникнення захворювань в результаті перевантажень, і деякі вправи (наприклад, підтягування на перекладині зворотнім хватом) можуть викликати запалення сухожилля ліктьового суглоба. Неправильне виконання рухів також дає негативний вплив. Для гравців у гольф це може бути замах з дуже низьким ударом. Для тенісистів важливі розмір ракетки і техніка виконання удару зліва. Через пару годин практики під керівництвом досвідченого тренера дозволяють вам уникнути тривалого спілкування з ортопедом або фізіотерапевтом.

Лікування тандиніту лікті

Лікування тандиніту лікті в Центрі кінезітерапії