Робочий час
  • clock Пн — Пт 08:00 – 22:00
    Сб – Нд 09:00 – 18:00
Контактна інформація
Запитайте експертів

Порушення постави

Поняття, ознаки, причини виникнення порушення постави

Скарги дітей дошкільного та шкільного віку на болі в спині, за нашими припущеннями повинні бути мінімальними. Адже ми звикли асоціювати біль з уже більш старшим поколінням. Але, як виявляється, це не завжди так. Якщо ви зіткнулися з скаргами свою дитину на головні болі, стомлюваність, біль у спині – негайно зверніть увагу, а не відмахується від нього, ніби це вигадки.

Справа в тому, що неправильна посадка за робочим місцем, постійне сидіння за комп’ютером, неповноцінне харчування – все це призводить до ослаблення організму дитини, порушення постави, м’язової недостатності, сколіозу і т.д. Пам’ятайте – відмінні компенсаторні механізми дитячого організму дозволяють якомога довше не проявлятися в больовому синдромі, не даючи крику про допомогу.

Порушення постави

Хотілося б відзначити, що порушена постава і сколіоз – це два різних поняття. Перше є не захворюванням, а станом, яке з’являється при м’язової недостатності, і провокуються наступними факторами:

  • check-mark-1 неправильне облаштування робочого місця дитини (невідповідна висота столу-стільця, неправильний напрямок світла і т.д.);
  • check-mark-1 швидке зростання дитини;
  • check-mark-1 шкідливі звички (дитина сидить з «задертою» ногою (ногами), спирається на один лікоть і т.д.);
  • check-mark-1 неправильно підібране взуття, переважна чутливість рецепторів, які визначають вертикальне положення хребта дитини (кросівки, взуття на плоскій підошві);
  • check-mark-1 заняття фізичними навантаженнями, в яких постійно використовується певна група м’язів.

Якщо ви помічаєте за своєю дитиною вищеперелічене, то знайте – сколіоз може стати наступним кроком, після порушення постави.

Щоб хвороба не стала для вас новиною, перевіряйте періодично спину свою дитину на предмет порушеною постави. Перші ознаки сколіозу – в розслабленому стані одна рука розташована ближче до тіла, ніж друга; одне з плечей вище іншого, при нахилі чітко помітна кривизна хребта.

Лікування порушення постави кінезітерапією

Внаслідок того, що порушення постави і сколіоз розвиваються через хронічну недорозвиненості м’язів, саме використання методик кинезитерапии є найбільш ефективним.

Так як він спрямований на розслаблення, підвищення еластичності і відновлення харчування найглибших м’язів. Завдяки використанню сучасних методик пацієнт навчається навичкам правильної постави, коригує свою ходу і удосконалює координацію, за допомогою коригуючої гімнастики.

У центрі працюють висококласні фахівці, як лікарі, так і інструктори, завдання яких, поставивши правильний діагноз, навчити вас як боротися із захворюванням, долати біль і позбавлятися від неї.

Спеціальні декомпрессионниє тренажери дозволяють виконувати різноманітні вправи на всі групи м’язів, дістаючи найглибші, що дає можливість «забезпечити» повноцінним харчуванням хребет і суглоби і провести правильне лікування порушення постави.