Кінезіотейпінг

Що таке Кінезіологічне тейпування?

Кінезіологічне тейпування - метод нанесення спеціальної стрічки (кінезіотейпа) на різні ділянки тіла людини з метою зняття болю, відновлення рухливості суглобів і навіть корекції фігури! Метод активно використовується сучасними фахівцями з реабілітації, спортивної та відновної медицини і дозволяє досягти ефекту максимально швидко і значно його продовжити, аж до повного відновлення знижених функцій організму. За своїми фізичними властивостями кінезіотейп максимально наближений до шкіри людини, що забезпечує швидкий і потужний терапевтичний ефект після нанесення тейпа на зону аплікації.

У чому секрет кінезіотейпа або чому це працює?

Заболевания позвоночника Отже. Ми маємо спеціальну еластичну стрічку (кінезіотейп), який при нанесення на ділянки тіла починає працювати і людина відразу відчуває полегшення і впевненість у рухах, зниження болю і як результат гарний настрій. Але це не все, кінезіотейпінг - це ціла наука! Тому маючи в руках один лише тейп неможливо допомогти собі, а часом можна навіть зашкодити, якщо НЕ володієш спеціальними знаннями! Тейп працює за рахунок своїх еластичних властивостей і за своїми фізичними характеристиками наближен до шкіри людини. Тому кінезіотейп можна назвати «другою шкірою». У місці нанесення тейпа на ділянках тіла утворюються зони зі зниженим внутрішньотканинним тиском. Що це означає? Наприклад, Ви їхали в переповненому автобусі, а на зупинці багато народу вийшло і як Ви себе стали відчувати? АЛЕ! Цим не обмежується ВСІ ефекти від дію кінезіотейпа. У відповідь на дію від кінезіотейпа реагують нервова, м'язова, судинна, лімфатична, вісцеральна (внутрішні органи) система. Тому список показань до даного методу досить широкий.

Де і навіщо застосовується кінезіотейпінг?

Метод був винайдений японським доктором Кензо Касі (Kenzo Kase) для продовження та закріплення ефектів від мануальної терапії та остеопатичного лікування. Кінезіотейпінг став всесвітньо відомий після Сеульської олімпіади 1988 року, на якій спортивні доктора збірних різних країн успішно застосовували його під час змагань. Кінезіологічна тейпування застосовується в багатьох областях медицини (неврологія, педіатрія, ортопедія, травматологія і ін.), у тому числі і в спортивній. Ось неповний список показань: Заболевания позвоночника

  • check-mark-1 М'язові болі в спині, шиї, верхніх і нижніх кінцівках.
  • check-mark-1 Остеохондроз, артрит, артроз.
  • check-mark-1 Порушення постави, сколіоз, плоскостопість, хвороба Осгута - Шлаттера, кіфоз (хвороба Шейермана - Мау).
  • check-mark-1 Відновлення після травм (удари, надриви, розриви м'яких тканин, переломи) і постопераційних станів (операції на хребті і суглобах).
  • check-mark-1 Парез кінцівок в результаті інсульту, ДЦП, неврит лицьового нерва.
  • check-mark-1 Естетична корекція лиця (зморшки, набряки, порушення контурів лиця) і тіла (целюліт).
  • check-mark-1 Мастеопатія, порушення лактації, лімфедема, місцеві хронічні набряки.

Кінезіотейпінг застосовується з метою відновлення рухів, зниження болю і місцевих набряків.