Переваги Центру кинезитерапии "KinesisLife"

До переваг нашого центру слід віднести:

  1. Медичний центр кінезітерапії "KinesisLife" надає послуги комплексного немедикаментозного лікування хребта і суглобів, а також інших супутніх захворювань. Співпраця із зарубіжними фахівцями дозволяє задіяти світовий досвід і технології для досягнення найбільш оптимальних результатів в лікуванні опорно рухового апарату.
  2. У Центрі розроблені унікальні, ефективні та інноваційні програми немедикаментозного лікування захворювань опорно - рухового апарату, які узагальнюють світовий досвід в області безоперационного, немедикаментозного лікування. Їх практичне застосування дозволило вилікуватися або значно поліпшити якість життя тисячам пацієнтів Центру кінезітерапія "KinesisLife".
  3. Висока кваліфікація, професіоналізм і великий практичний досвід роботи лікарів, реабілітологів і масажистів. Серед лікарів - кандидати і доктора медичних наук, мають вищі і перші категорії. Дипломовані реабілітологи та масажисти, які неодноразово займали призові місця на міжнародних і всеукраїнських конкурсах.
  4. У наших центрах лікування захворювань хребта і суглобів проводять тільки профільні висококваліфіковані фахівці: лікарі ортопеди-травматологи і неврологи, лікарі ЛФК та спортивної медицини.
  5. Використовувана в Центрі методика кінезітерапії хребта і суглобів дозволяє стимулювати людину до задіяння його внутрішніх резервів для оздоровлення. Методика кінезітерапії ґрунтується на простій і зрозумілій філософії: ЗДОРОВ'Я не купити за гроші, для його збереження і відновлення необхідно докласти свої зусилля, наполегливість і праця. Пацієнт сам бере участь в лікувальному процесі і отримує навички самостійно управляти своїм здоров'ям шляхом надання допомоги самому собі. Це дозволяє пацієнтові самостійно покращувати якість життя і підтримувати його на максимально високому рівні.
  6. Відмінність лікування в Центрі по Методики кинезитерапии хребта і суглобів від медикаментозного лікування - чим довше застосовуються методи природного оздоровлення, тим здоровіше і молодше стає людина. І навпаки - чим більше і довше пацієнт приймає ліки, тим більше завдає собі шкоди.
  7. Програми лікування, розроблені в Центрі, дозволяють лікувати не тільки конкретну хворобу, а й супутні захворювання, надаючи при цьому комплексну оздоровчу дію на весь організм.
  8. Наш Центр неухильно дотримується принципу індивідуальності процесу лікування. Лікування проводиться під контролем висококваліфікованих лікарів - кінезітерапевтів і інструкторів - реабілітологів. Ще Гіппократ говорив, що лікувати треба не хворобу, а хворого, а для цього потрібен комплексний і індивідуальний підхід.
  9. Метод кінезітерапії хребта і суглобів показаний практично всім хворим, що страждають захворюваннями хребта і суглобів.