Додаткові компоненти лікування

Важливим компонентом гарантованої реабілітації і відновлення є масаж, сприяючий нормалізації м'язового тонусу, збільшенню рухливості суглобів, поліпшенню крово- і лімфо обігу. З цією метою в Центрі використовуються наступні види масажу:

  • check-mark-1 точковий і сегментарний масаж для відновлення втрачених функцій;
  • check-mark-1 класичний розслаблюючий масаж для зняття надмірної напруги м'язів, а також для покращення загального крово- і лімфообігу;
  • check-mark-1 лікувальний масаж для зняття болю і спазмів і інші види масажу.

Лікувальний масаж – науково-обгрунтований спосіб благотворної дії на стан органів і тканин людського тіла, а також організму в цілому. Масаж проводять висококваліфіковані дипломовані фахівці, серед яких багатократні переможці всеукраїнських і міжнародних конкурсів.

Крім того з метою посилення лікувального ефекту в Центрі використовується сауна. Її відвідування допоможе розслабитися після певних фізичних навантажень, відновити сили і отримати необхідний заряд енергії.

Лікувальна дія інфрачервоних саун багатогранна. У результаті регулярного застосування інфрачервоних процедур знижується вміст холестерину в крові, що дозволяє понизити ризик серцево-судинних захворювань і стабілізує артеріальний тиск. Зміцнюються і стають еластичнішими стінки судин. Покращується робота імунної системи, підвищується загальна стійкість організму, а це у свою чергу дозволяє ефективно протидіяти простудним захворюванням і грипу. Сильне потовиділення полегшує роботу нирок, розширення судин стимулює кровообіг.

Інфрачервоне випромінювання допомагає лікувати хронічні захворювання вуха, горла і носа, знімає біль в суглобах, м'язах, спині, менструальні і головні болі, веде до прискореного загоєння ран, травм, переломів, розсмоктуванню гематом. Комфортне тепло інфрачервоного випромінювання заспокійливо діє на нервову систему, усуваючи безсоння, стрес, нервозність. Окремі дослідники стверджують, що інфрачервоне випромінювання пригнічує зростання ракових клітин. Таким чином, можна сказати, що інфрачервона сауна забезпечує усебічну профілактику захворювань і загальне оздоровлення організму.