Робочий час
  • clock Пн — Пт 08:00 – 22:00
    Сб – Нд 09:00 – 18:00
Контактна інформація
Запитайте експертів

Захворювання суглобів

Біль у суглобах – сигнал про паталогічні процеси в організмі людини і може бути симптомом різних захворювань. У цій ситуації важливо поставити точний діагноз. Біль, порушення рухливості можуть бути викликані як захворюваннями внутрішніх органів, так і пов’язані з невралгією, травмами і різними запаленнями. Наприклад, біль у попереку може бути викликаний як сечокам’яною хворобою, так і ревматоїдним артритом. Тому важливим завданням лікаря є – проведення грамотної, комплексної діагностики з метою виявлення можливого основного захворювання.

Артрит – це захворювання суглоба запального характеру.

Артроз – хронічне дегенеративно-дистрофічне захворювання суглоба, що призводить до змін суглобового хряща.

Лікування захворювань суглобів

Традиційні методи лікування захворювань суглобів

Якщо всі аналізи і знімки показують, що пацієнт має проблеми з суглобами, то в більшості випадків застосовуються фармакологічні засоби – знеболюючі і для зняття запалення і, як правило, приписується постільний або ж щадний руховий режим. З давніх часів відомо, що захворювання хребта і суглобів спокоєм не лікуються. Саме таке лікування, в кінцевому підсумку, приводить пацієнта на операційний стіл.

Що стосується хірургічного втручання, то канадський учений – нейрохірург Гамільтон Холл вважає, що не більше 2% пацієнтів можуть виграти від хірургічної операції. Він переконаний, що більш дієвий методом лікування – комбінація вправ , фізіотерапії та ліків.

Лікування хвороби суглобів у нашому Медичному Центрі кінезітерапії

Медикаментозне лікування суглобыв не забезпечує усунення причин захворювання, а в переважній більшості випадків – тільки пригнічує больовий синдром. Для обрання правильного лікування та позбавлення від недуги, слід зрозуміти просту істину – лікування хвороб опорно-рухового апарату можливо лише шляхом створення необхідних умов для повноцінної роботи м’язів, які є джерелом живлення хребта, суглобів і кісток людини. Таким чином, максимально зміцнюючи м’язи, що оточують хребет і суглоби, знімається з них навантаження, що знижує швидкість процесу їх руйнування. Крім того вправи поліпшують якість суглобової рідини, і суглоб отримує можливість у процесі руху пом’якшувати удар.

У зв’язку з цим в Медичному центрі кінезітерапії розроблена інноваційна немедикаментозна методика лікування захворювань хребта і суглобів. Методика, полягає в правильному виконанні спеціальних силових вправ на лікувально-реабілітаційних багатофункціональних тренажерах, що дозволяє активізувати необхідні для одужання м’язи і тим самим забезпечити кровообіг і живлення в зоні ураженого диска. У процесі виконання лікувальних декомпресивних вправ, розвантажуються суглоби і хребет, одночасно поліпшується кровообіг і лімфовідтік в уражених хворобою зонах. При цьому відновлюється еластичність м’язів, їх скоротність і трофічна функція, а також поліпшується рухливість суглобів, відповідно – їх живлення.

Застосування декомпресивних вправ зменшує контакт поверхонь суглобів за рахунок витягнення, що дозволяє відновити правильну форму хребта, а також уникнути витирання хрящів і дає можливість працювати тільки м’язам. В результаті – зміцнюється м’язовий корсет, що підтримує хребет і відновлюється нормальний кровотік, а значить і живлення глибоких м’язів, тканин і хрящів. Таким чином, лікування в Центрі кінезітерапії дозволяє досягти результату без застосування медичних препаратів, внутрішніми силами самого організму.

Не забувайте, що ваше здоров’я тільки у ваших руках. Спробуйте змінити свій погляд на хворобу і навчитися управляти нею і своїм тілом самостійно!