Робочий час
  • clock Пн — Пт 08:00 – 22:00
    Сб – Нд 09:00 – 18:00
Контактна інформація
Запитайте експертів

Лікування артрозу

Артроз (походить від греч. arthron – суглоб) – захворювання, яке виникає при порушенні кровопостачання в суглобі і його капсулі, що згодом призводить до руйнування хряща і кісток, що формують суглоб. Захворювання протікає з больовими відчуттями в області суглоба, внаслідок запалення, і закінчується повним або частковим обмеженням рухливості суглоба.

Можна назвати не одну причину розвитку артрозу суглоба:

  • check-mark-1 травмування суглоба і його капсули;
  • check-mark-1 запальні процеси або аллерго-іммунологічне ураження суглоба;
  • check-mark-1 постійна травматизація при зайвій вазі;
  • check-mark-1 аномалії при розвитку суглоба або його посудин;
  • check-mark-1 природжена гіпермобільність суглоба;
  • check-mark-1 ушкодження зв’язкового апарату;
  • check-mark-1 порушення кровообігу в суглобі під впливом токсичних речовин (інтоксикація медикаментами, алкоголь).

Будь-яка з причин призводить до зменшення “живлення” капсули суглоба, яка перестає виробляти суглобову рідину в належній кількості. Зменшення кількості “мастила” і живлення призводить до тертя хрящових поверхонь і подальшого стоншування суглобового хряща. Процеси, що відбуваються в організмі, призводять до болю в суглобі і зменшення його рухливості.

Деформованні суглоби при артрозі

Лікування артроза

Артроз лікування традиційними методами

Поставивши діагноз артроз, лікарі часто намагаються допомогти хворому позбавитися від болей, які супроводжують хворобу. Процес лікування починається з призначення всіляких знеболюючих ліків, які допомагають лише на короткий термін. Їх прийом – це тільки відтягування часу. При такому підході ви дозволяєте хворобі повільно і упевнено брати верх над вашим суглобом.

Головне зрозуміти, що лікувати артроз болезаспокійливими препаратами, все одно, що лікувати ангіну жарознижуючим. Треба боротися не з болем, а з причиною, яка її породжує.

Артроз лікування в центрі Кінезітерапії

Важливою складовою процесу лікування артрозу в нашому Центрі є міофасціальна діагностики. Вона дозволяє, досліджуючи тонус мязів, правильно підійти до визначення діагнозу, розібратися в симтомах захворювання, а також скласти ефективний індивідуальний план лікування. Застосування цього унікального діагностичного методу дає змогу визначити стан хребта і суглобів в цілому, щоб виключити неправильний діагноз, часто поставлений тільки на основі больових симптомів. І саме головне – цей метод дозволяє визначити причину захворювання і обєктивно підібрати оптимальний варіант лікування.

Виходячи з того, що медикаментозне лікування не забезпечує усунення причин захворювання, а в переважній більшості випадків тільки подавляє больові відчуття, то в якості основного методу лікування в нашому центрі застосовується немедикаментозний, безопераційний метод – метод кінезітерапії хребта та суглобів, що забезпечує повне усунення причин захворювання.

Метод кінезітерапії, полягає у виконанні правильних, безпечних вправ на багатофункціональних реабілітаційних тренажерах. При виконанні вправ за методикою, окрім м’язів, в роботу влючаются зв’язки і сухожилля, нервова система, серцево-судинна і дихальна система, органи травлення, ендокринна система. У організмі при цьому виробляються особливі речовини – ендорфіни, які мають знеболюючу дію. Впливаючи на м’язову систему, запускаються механізми саморегуляції в організмі.

Підібрана для пацієнта індивідуальна програма лікування за допомогою спеціальних тренажерів, допомагає задіювати необхідні для одужання м’язи. Правильне використання лікувальних декомпресійних вправ, розвантажує суглоби і хребет, одночасно покращуючи кровообіг і лімфовідтік в уражених хворобою зонах. В процесі лікування відновлюється еластичність мязів, їх скорочуваність та трофічна функція, а також поліпшується рухливість суглобів, відповідно – їх живлення. Далі запускаються механізми регенерації кісткової і хрящевої тканини, ліквідується запалення та больові відчуття, відновлюється рухливість.

Отже, такий підхід допомагає збільшити вироблення суглобової рідини, відновити живлення хрящової тканини і позбавитися від болю. Зміцнивши м’язи, які оточують сам суглоб, можна уникнути також крайових розростань суглоба.Індивідуально підібраний комплекс лікування – на спеціальних тренажерах і у вигляді партерної гімнастики, навчить вас жити без болю, повірити в лікування без ліків, відновить рухливість ваших суглобів і поверне вас до повноцінного життя!

Лікування артроза

Лікування артрозу в Центрі кінезітерапії