Робочий час
  • clock Пн — Пт 08:00 – 22:00
    Сб – Нд 09:00 – 18:00
Контактна інформація
Запитайте експертів

Передопераційна підготовка до ендопротезування великих суглобів

Захворювання колінного і кульшового суглоба займають одне з провідних місць серед дегенеративно-дистрофічних захворювань з якими стикаються люди після 40 років. Першопричиною хвороби є порушення кровообігу в суглобі, що призводить до погіршення обміну речовин, падіння якості змащуючої синовіальної рідини і руйнування хряща. Окрім власне руйнування суглоба, таке захворювання може призводити до вивихів і переломів, розвитку ревматоїдних артритів і інфекційних процесів.

У запущених стадіях коксартроз (артроз кульшового суглоба) і гонартроз (артроз колінного суглоба) спричиняє надзвичайно сильні болі, призводить до кульгавості і втрати рухливості.

Передопераційна підготовка до ендопротезування традиційними методами

Традиційна медицина пропонує симптоматичне лікування з застосуванням болезаспокійливих протизапальних препаратів і спокій, а в задавнених випадках – ендопротезування (заміну суглоба на протез).

Враховуючи вік і складний стан пацієнта, така операція завдає сильного удару по організму. Традиційна медицина, рекомендуючи операцію, обіцяє, що людина швидко стане на ноги і забуде про болі. Ніхто вам не розповість, що 70% операцій приречені на повтор, що імплантати часто не приживаються, а не підготовлений організм ніяк не хоче “ставати на ноги”.

Передопераційна підготовка до ендопротезування великих суглобів в Центрі кінезітерапії

Навіть якщо ви звернулися в центр із захворюванням суглобів на останніх стадіях, і вам показана операція, не потрібно поспішати її робити. Необхідно розуміти, що після неї вам необхідно буде швидко встати на ноги. Для цього краще пройти курс лікування в нашому центрі, який допоможе провести передопераційну підготовку, створити м’язову базу для швидкого одужання. М’язова недостатність, занадто жорсткі або навпаки вялі і ослаблені зв’язки – це те, що може призвести до ускладнень після операції (нестабільність протеза, запалення і тому подібне).

Виконуючи спеціальні вправи на декомпресійних тренажерах, ви готуєте своє тіло до операції і закладаєте фундамент для швидкого одужання і зменшення реабілітаційного періоду. Після операції також рекомендується пройти курс реабілітації за методом кінезітерапії.

Метод кінезітерапії, полягає у виконанні правильних, безпечних вправ на багатофункціональних реабілітаційних тренажерах. При виконанні вправ за методикою, окрім м’язів, в роботу влючаются зв’язки і сухожилля, нервова система, серцево-судинна і дихальна система, органи травлення, ендокринна система. У організмі при цьому виробляються особливі речовини – ендорфіни, які мають знеболюючу дію. Впливаючи на м’язову систему, запускаються механізми саморегуляції в організмі.

Найважливіше, що отримує пацієнт під час занять в нашому центрі, це розуміння того, що усе в його руках, і він в силах перемогти свою хворобу і повернути здоров’я!

Передопераційна підготовка до ендопротезування

Ендопротез тазостегнового суглоба